מגמא טכנולוגיות מגנטיות

מגמא הוקמה בקיבוץ גשר בעמק הירדן בשנת 1979 כמפעל לייצור מגנטים. אנחנו חברה ייחודית וקטנה, המתמחה במגנטים, אלקטרומגנטים ופתרונות מגנטיים לתעשייה. אנו מתאימים ללקוחות פתרונות מגנטיים, נותנים שירותי הנדסה בתחום ומטרתנו היא להעניק ללקוחות החברה שירות מקצועי, אדיב ומהיר. כן, אחנו גם מאוד אוהבים מגנטים.

הצוות שלנו

צוות מגמא מכיל עובדים בעלי נסיון רב שנים בתעשיית המגנטים. למהנדסים שלנו ניסיון ייחודי בייצור של מגנטים ובתכנון והרכבת אפליקציות מגנטיות, ניסיון ייחודי בישראל. אנו מכירים את תחום המגנטים על בוריו ואוהבים אותו. גם אם לא נוכל לפתור את כל הבעיות המגנטיות של חבתרכם, בשל מגבלות של המוצר או של הייצור, נשמח לעמוד לרשות חברתכם ולסייע לכם בכל מדיע נדרש או שאלות בתחום. תקשורת ישירה ואמינה היא מרכיב חשוב של ההצלחה שלנו.

הלקוחות שלנו

עיקר הלקוחות של מגמא הינם חברות תעשייתיות אשר משתמשות במגנטים שלנו כחלק מהמוצר אותו הם מייצרות. אנו מספקים לרוב הלקוחות שלנו מגנטים ייעודיים המתאימים ספציפית למוצר אותו הם מייצרים ולדרישותיהם. המגנטים אותם אנו מספקים נמצאים במגוון רחב של מוצרים כגון: מנועי DC, רמקולים, מוצרי בית חשמליים, NMR, מפרידים מגנטיים ועוד.  כשמונים אחוזים מהמחזור של מגמא מיעד לייצןא לקוחות החברה בחו”ל, בעיקר באירופה וארצות הברית. אנו משרתיך לקוחות מכל ענפי התעשייה השונים, תעשיית הרכב, התעופה, היטק, אנרגיות מתחדשות ועוד..

המוצרים העיקריים שלנו

המוצרים העיקירים של חברת מגמא הם:

לחברת מגמא הסמכה לתקן ISO9001 ומטמיעה דרישות מיוחדות של לקוחות החברה בתהליך ביקורת האיכות.

למגמא מעבדה מגנטית ייחודית ויחידה בישראל.