חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הרכבות מגנטיות

הרכבות מגנטיות

מגמא מספקת ללקוחות החברה הרכבות מגנטיות – מוצרים או חלקים המכילים מגנטים או אלקטרומגנטיים. חברת מגמא מתכננת עבור לקוחותיה מוצרים מבוססי מגנטים, בונה אבי טיפוס, ומספקת את המוצר הסופי על פי דרישות הלקוח. אנחנו יכולים לייצר ולספק חלקים שכבר מצויים בשימוש על ידי חברתכם, וגם לספק לכם חלקים המיוצרים על ידכם תוך כדי חיסכון של כסף וכוח אדם. הצוות של מגמא ישמח לסייע לכם, אנא צרו עימנו קשר למידע נוסף.

שירותי ההנדסה של חברת מגמא כוללים גם תכנון וייעוץ לגבי חלקים מגנטים. לצוות שלנו ניסיון מקיף בתכנון ובביצוע של הרכבות מגנטיות ייצור של חלקים הכוללים מגנטים נדרש בניסיון וידע, הכלים בהם צריך להשתמש הם שונים, וככל שהמגנטים חזקים יותר ועוצמתיים יותר, נדרש ידע ייחודי וזהירות. מנגד, הרכבת מגנטים קטנים דורשת אף היא מומחיות מיוחדת. חיסכו זמן וכסף והשתמשו בחברה שלנו לשרותי מיקוד חוץ (outsourcing services).

סוגי הרכבות מגנטיות אותן אנו מספקים ללקוחות השונים בכל מגזרי התעשייה:

מפרידים מגנטיים

רוטורים מגנטיים

מצמדים מגנטיים

מגנטי סיר (מגנטי אחיזה)

מגנטים משולבי פלסטיק

FMR – טבעות מגנטיות מולטיפולאריות

ראשי תיבות של טבעת מגנטית שלימה Full Magnetic Ring. טבעות המשמשות בעיקר כסטטור, ועליהן מורכבים מגנטים, שכל אחד מהם לכיוון שונה, ולכן לטבעות FMR יש קטבים רבים (מולטיפולארית). ניתן לקבל טבעות עם מגנטים מכל סוגי החומרים, כאשר בעיקר השימוש הוא במגנטי ניאודמיום או במגנטי סמריום קובאלט כאשר נדרשת עבודה בחום גבוה יותר. טבעות FMR הינן מותאמות לדרישות הלקוח, חומר, כוח מגנטי, גדלים וכיו"ב.

דיפול – Dipoles

דיפול הם הרכבות מגנטיות מיוחדות למקרים בהם נדרש שדה מגנטי ספציפי בכוח אחיד לאורך טווח מסויים או בשטח מסויים. דיפול בדרך כלל יכיל זוג מגנטים לצידו של מרווח אוויר, המגנטים יהיו בעלי קוטביות הפוכה ועוצמה שווה. דיפולים הם פתרונות ייחודיים וספציפיים עבור לקוחות מגמא ומיוצרים רק עבורם.

מערכי האלבך – Halbach

מערכי האלבך הם סידורי מגנטים מיוחדים, כאשר כל מגנט פונה לכיוון שונה. השדה המגנטי המאוחד של כל המגנטים שמצויים במערך ההאלבך הינו בעל מאפיינים מיוחדים. לדוגמא, ניתן ליצור שדה מרוכז לצידו הפנימי של מערך האלבך טבעתי, בעוד שמחוץ למערך השדה יהיה חלש במיוחד. השימושים במערכי האלבך הינם מגוונים, בכל זאת יש לציין כי מדובר בתכנון מגנטי ברמה גבוהה מאוד שבדרך כלל יש לבצע על גבי תוכנה ייעודית לסימולציה מגנטית.