חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מגנטים משולבי פלסטיק

מגנטים משולבי פלסטיק

מגנטים משולבי פלסטיק, כלומר מגנטים המוכנסים ליציקת פלסטיק – משמשים ליישומים שונים בתעשייה. ניתן להשתמש בהם כמחבר מיכני, כאשר הפלסטיק מגן על המגנט וגם משמש להרכבה ליישום עצמו או בכל דרך אחרת אפשרית. ניתן לצקת פלסטיק על גבי מגנטים, רק שיש להקפיד על שימוש במגנטים בעלי תכונות עמידות לחום מתאימות וניתן כמובן להכניס את המגנטים לחורים המוכנים מבעוד מועד בתבנית, וליישם באמצעות הדבקה בדרך כלל.
למעשה יש להיזהר בעיקר במקרה של יציקת פלסטיק תוך שימוש במגנטי ניאודימיום בטמפרטורת עבודה הנמוכה מהחום שנוצר בתהליך יציקת הפלסטיק.

ישנ ערך מוסף בשילוב של פסטיק ומגנטים. ניתן להגיע למגוון עיצובים, שימושים וכמובן למנוע מגע ממגנטים שיכול ליצור בהם סדקים ושברים תוך כדי השימו – כאשר מדובר על שימוש אינטנסיבי של ניתוק וחיבור מחדש.כאשר התכנון הוא נכון, קל מאוד להרכיב את החלקים יחד. 

plastic covered magnetic coupling
plastic device with magnet

מגמא יכולה לספק ללקוחותיה השונים את הפתרון המשולב של מגנטים עם הפלסטיק. אנו לא עוסקים בייצור פלסטיק אלא עובדים עם מספר גורמים מובילים בשיתוף פעולה על מנת לתת תוצאה סופית טובה עבור לקוחותינו. ניתן לקבל את רוב צורות הפלסטיק, בכל גודל סוג חומר, צבע וכיו”ב.
אנא צרו קשר למידע נוסף בנושא זה.