חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אלקטרומגנטים מותאמים אישית

אלקטרומגנטים מותאמים אישית (Custom Made Electromagnets) מתוכננים ומיוצרים בהתאם לדרישות הספציפיות של הלקוח. חברת מגמא מתמחה בתכנון אלקטרומגנטים מיוחדים למגוון ענפי התעשייה.

מהם אלקטרומגנטים מותאמים אישית?

אלקטרומגנטים מותאמים אישית יכולים להיות מותאמים לגודל, שדה מגנטי, עמידות לחום, או כל דרישה אחרת של הלקוח. לעיתים, כדי לפתור בעיה מסוימת של תכנון או ייצור, נדרשים אלקטרומגנטים מיוחדים שאינם נמצאים על המדף. במקרים אלה, ניתן לתכנן ולייצר אלקטרומגנטים שונים ומשונים, בהתאם לגבולות יכולות הייצור והפיסיקה. צוות מגמא ישמח להתאים עבורכם כל פתרון אלקטרומגנטי שיידרש.

custom electromagnets

אם חברתכם מתכננת מוצר חדש או אם אתם צריכים סוג מיוחד של אלקטרומגנט, נשמח לתמוך בצוות הפיתוח שלכם. אנו תכנן, נייצר אב טיפוס ודוגמאות, ובהמשך נייצר ונספק לכם, כמות קטנה או כמות גדולה של האלקטרומגנטים הייעודיים שלכם.

מטרות ועקרונות תכנון של אלקטרומגנטים:

  • כוח מגנטי/כוח הצמדה: בדרך כלל מדובר בשילוב של גודל האלקטרומגנט מול הכוח הנדרש. זהו נושא קריטי במיוחד כאשר יש צורך או חובה לחסוך במקום.
  • מרווח אוויר: שדה מגנטי של אלקטרומגנטים מרוכז בסמוך לשפת האלקטרומגנט. שימת לב למרווח אוויר היא חשובה מאוד. ככלל, יש להשתמש באלקטרומגנט בצמוד ככל הניתן למתכת שהוא אמור להחזיק.
  • תנאים סביבתיים וחום: יש להתאים את האלקטרומגנט לסביבת העבודה, לחות, חום וכיו"ב. אלקטרומגנטים מייצרים חום בפעולה, עקב התחממות של סלילי הנחושת שבפנים, יש לתכנן את האלקטרומגנט תוך התחשבות בנושא זה על מנת לשפר יכולות האלקטרומגנט.
  • גדלים מיוחדים: להתאמה לאפליקציה המגנטית של הלקוח.
  • אפיון השדה המגנטי: בייחוד כאשר האלקטרומגנט אינו מיועד להחזקת מתכת (כמחבר אלקטרומכני), יש לתת את הדעת באם נדרשים מאפיינים מיוחדים של השדה המגנטי שייצר האלקטרומגנט. ניתן לבצע סימולציה של השדה המגנטי.
  • חומרים, מתח חשמלי, חיווט.

אנו מציעים גם פתרונות אלקטרומגנטיים מותאמים אישית. פנו אלינו לפרטים נוספים