חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביקורת איכות למגנטים

ביקורת איכות לכל המגנטים הינה ערך מוסף שמספקת מגמא לכל לקוחותיה. מגמא היא הגורם היחידי בישראל המשלב ידע נרחב במגנטים, ניסיון ומעבדה מגנטית ייחודית. בפועל, מגמא היא הגורם היחידי בו לקוחות ישראלים יכולים לקבל מענה מקומי לכל בעיות האיכות הקשורות לייצור מגנטים. ביקורת איכות של מגנטים מתייחסת לכל תכונות המגנטים, הן תכונות מגנטיות והן גודל, התאמה לדרישות הלקוח, חוזק וכיו”ב.

חברת מגמא היא הגורם היחידי בישראל שנותן מענה אמיתי ומסוגל לבדוק מגנטים תעשיתיים בצורה מקצועית. רק בחברת מגמא תמצאו את הציוד המתאים לבדיקת תכונות מגנטיות כגון השראה נותרת (Residual Induction, Br) או תפוקת אנרגיה מירבית (Maximum Energy Product, BHmax). אנו הספק היחידי בישראל שנותן מענה מלא ללקוחות החברה, ללא תוספת תשלום ומוודא כי המגנטים אותם מקבלים לקוחות החברה עומדים בכל הפרמטרים הנדרשים.

בדיקת המגנטים נעשית על פי תקנים בינלאומיים מקובלים ובהתאם לדרישות הלקוח. אנו מבצעים בדיקות איכות סטטיסטיות לכל אצווה של מגנטים ומבצעים גם בדיקות של 100 אחוז לפי דרישות הלקוחות. לקוחות שמעוניינים לוודא כי המגנטים שהם מקבלים הינם בעלי תכונות נוספות (מחמירות יותר) מקבלים אף הם שירות זה מחברת מגמא. אנו בודקים גם תכונות מיוחדות של מגנטים ובונים מתקני בדיקה מיוחדים בשיתוף עם לקוחות החברה לבדיקה.

מגמא מוסמכת לתקן ה-9000 ISO. לרשות לקוחתנו עומד צוות מקצועי ואמין, ציוד מעבדה והנדסה מהמתקדמים ביותר בעולם.

מגמא מתגאה במבדקי בקרת ואבטחת איכות קפדניים, שמבוצעים באופן קבוע על כל תהליכי הייצור, המוצרים המוגמרים וכמובן מכשירי הבדיקה.

תעודות בקרת איכות: