חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מגנטי N52

מגנטי ניאודימיום N52

מגנטי N52, מגנט חזק לשימוש מסחרי, ניאודימיום N52, מאוד מקובלים לשימוש בתעשייה. הבחירה המועדפת של מתכננים רבים בבואם לתכנן אפליקצייה מגנטית הנדרשת בשימוש של מגנטים חזקים, בייחוד יחסית לגודלם, ואמינים. למגנטי N52 שדה מגנטי חזק ותכונות מגנטיות טובות. מדובר על חומר שנמצא בשימוש כבר שנים לא מעטות במקומות רבים בתעשייה בארץ ובעולם.

מגנטי N52 היה החומר החזק ביותר ממנו עושים מגנט קבוע לשימוש תעשייתי. לאחרונה, פותח דרג חדש,N55, שחזק ממנו במקצת. יש לציין שעדיין אין ניסיון רב בשימוש במגנטי N55 לאורך זמן, ובעיות ייצור עדיין מאפיינות אותו (עיבוד ויציבות של תכונות מגנטיות עדיין לוקה בחסר).

לכן, עדיין יש שימוש נרחב בדרג N52 בתעשייה והוא עדיין הסטנדרד המקובל כאשר באים לחפש מגנט חזק במיוחד. מדובר במוצר אמין ושימושי, עם תכונות מגנטיות טובות ויציבות. אנו ממליצים עדיין על שימוש בדרג זה, למרות שניתן לקבל עצמה מעט חזקה יותר בדרג N55. לדרג N52 אנרגיה מקסימאלית גבוהה של (Bh max) מעבר ל: 400 KJ/m3 או  50-53 MGOe.

N52

דרגים מיוחדים של ניאודימיום N52

מגנטים חזקים אלו זמינים גם בדרג N52M עם טמפרטורת עבודה מקסימאלית של 100 מעלות, N52H עם טמפרטורת עבודה מקסימאלית של 120 מעלות.
ניתן לקבל  גם דרג ללא דיספוריום : N52DF. ניתן לבקר בעמוד הבא למידע נוסף (מגנטי נאודימיום מופחתי ונטולי דיספרוסיום)