חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מגנטי ניאודימיום לתנאי קורוזייה

מגנטי ניאודימיום לתנאי קורוזייה

מגנטי ניאודימיום לתנאי קורוזייה הם באופן פשוט מגנטים עמידים יותר בתנאי קורוזייה לעומת מגנטי ניאודימיום רגילים. הסגסוגת ממנה מכינים את מגנטי הניאודימיום הינה רגישה לחימצון ולקורוזייה גם בתנאים רגילים. לכן מגנטי ניאודימיום מיוצרים תחת תנאי ואקום ועוברים ציפוי כדי למנוע היווצרות של קורוזייה.

מגנטי ניאודמיום לתנאי קורוזייה מיוצרים תחת תהליך מיוחד שגורם להם להיות עמידים יותר לחימצון. יש להדגיש שלא מדובר בעמידות מוחלטת אלא טובה יחסית למגנטי ניאודמיום "רגילים". התכונות המגנטיות של מגנטים אלו הינם דומות למגנטי ניאודמיום אחרים.אנו ממליצים לצפות גם מגנטים אלו שכן העמידות אינה מוחלטת. היתרון במגנטים אלו מתבטא לאורך שנים, ציפוי המגנט אינו בהכרח מושלם וסדקים קטנים בציפוי הופכים עם הזמן לחלודה ומפחיתים את תפקודו של המגנט והשדה המגנטי שהא יוצר. זוהי סיבה טובה להשתמש במגנטי ניאודמיום לתנאי קורוזייה במספר אפליקציות מגנטיות. בייחוד נרחד השימוש באפליקציות בסביבה ימית או כאלו המיועדות לשימוש לטווח ארוך. כאשר אין אפשרות להחליף את המגנטים.

בדיקת HAST: בדיקה מקובלת לעמידות לקורוזייה, בחום של120 °, לחץ 2 אטמוספרות ו 100% לחות. לאחר ביצוע הבדיקה נמדד שינו המשקל כדי לקבל את אחוז הקורוזייה.§