חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Sm2Co17

מגנטי סמריום קובאלט Sm2Co17

סדרה זו של מגנטי סמריום קובלט מכילה 2 אטומי סמריום ועד ל 17 אטומי קובאלט (בדרך כלל קובאלט, אבל לעיתים ברזל, נחושת ולפעמים זירקוניום). סוג מגנטים זה הוא חזק יותר מסדרה 1:5, עם תכונות מגנטיות משופרות (Bhmax, עד 32 MgOe).
מקדם הטמפרטורה של מגנטים מסוג זה הוא הטוב ביותר בכל מגנטי סמריום קובאלט ובוודי מהנאודימיום. ניתן להשתמש במגנטי סמריום קובאלט סדרה 2:17 גם לאפליקציות מגנטיות המגיעות לטמפרטורת עבודה של עד 350 מעלות צלזיוס. בטמפרטורת החדר מגנט   Sm2Co17 שדהו המגנטי הוא חלק יותר מאשר מגנטי ניאודימיום. אבל בשל מקדם הטמפרוטרה היעל של מגנט מסוג זה, מגנטי סמריום קובאלט יתנו שדה מגנטי טוב יותר מאשר מגנטי ניאודימיום בטווח טמפרטורה של מעל 150 מעלות. מגנטי סמריום קובאלט בכלל ומגנטים אלו בפרט משנים יחסית אך במעט את התכונות המגנטיות בעליית החום (ושניים רק למגנטי אלניקו החלשים יותר) זהו למעשה כלל אצבע, וצוות ההנדסה שלנו ישמח לסייע לכם במקרה שבו תתעניינו באופציות לתכנון במקרה ותרצו לעבוד בטווח זה.

samarium cobalt magnet

מגנטי סמריום קובאלט Sm2Co17 (הנקראים גם סמריום סדרה 2:17) הם הבחירה ממספר אחת לתכנון ושימוש באפליקציות מגנטיות המגיעות לחום יחסית רב כגון מנועים מהירים או כאשר נדרשת יציבות לאורך טווח חום של התכונות המגנטיות (יציבות טרמית) לדוגמא ג'ירוסקופ.