חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מפרידים מגנטיים

מפרידים מגנטיים – הפתרון המושלם לכל ענפי התעשייה

מהם מפרידים מגנטיים?

מפרידים מגנטיים הם מתקנים המשתמשים בשדה מגנטי חזק כדי להפריד בין חומרים מגנטיים ולא-מגנטיים. הם משמשים במגוון רחב של תעשיות, כגון תעשיית המחזור, המזון, האבן והמחצבות.

סוגי מפרידים מגנטיים

נרות מגנטיים

פלטות מגנטיות

יתרונות השימוש במפרידים מגנטיים

  • יעילות: הפרדה מהירה ומדויקת של חומרים.
  • חיסכון בעלויות: הפחתת עלויות תחזוקה ותיקון של מכונות.
  • הגנה על מכונות: מניעת נזק למכונות כתוצאה מחומרים מגנטיים.
  • שיפור איכות המוצר: הסרת זיהומים וחומרים לא רצויים.

מגמא מובילה בתחום ההפרדה המגנטית

בעקבות שיתוף פעולה בין מגמא ו-א.א חלפים יש לנו יכולת לתכנן פרויקטים מורכבים בהם מעורב תכנון הנדסי מכני הכולל פתרון מגנטי וגם לבצע הרכבות בשטח. ניתן גם לבצע בדיקות תקינות על מערכות קיימות במפעל הלקוח.

מפרידים מגנטים לתעשיית המזון​

מגמא מספקת פתרונות מגנטיים חזקים וחכמים כדי להבטיח עמידה בתקנים המחמירים של בקרת האיכות למזון. גלאי מתכות מבזבזים כסף ומשאבים רבים כשהם אינם בשימוש או מתקלקלים. הוספת מפריד מגנטי מונעת השבתת הקו ומאפשרת עבודה רציפה גם במקרה של חדירת מתכות. מגמא מספקת מפרידים מגנטיים להפרדת זיהומים ברזליים מכל סוגי המזון והנוזלים. התכנון מתבצע בתיאום עם המפעל המזמין, על מנת שהפתרון לא יהיה פולשני, אך ייתן מענה לבעיה הספציפית.

מגנטים למחזור

הפרדה מגנטית לצורכי מחזור באה לידי ביטוי בשתי דרכים: הפרדת ברזל או מתכת מחומרים אחרים, ולאחר מכן הפרדת אלומיניום, ברונזה וחומרים אל-מתכתיים. מגמא מתכננת מערכות משולבות להפרדת מתכות שונות מחומרים אל-מתכתיים וגם להפרדת המתכות המופרדות אחת מהשנייה. ניתן לבצע את שני התהליכים להשגת התוצאה הסופית הרצויה באמצעות המפרידים המגנטיים של מגמא. כמו כן, אנו מספקים גם מפרידים מגנטיים לקווי זרימת מים וטיהור נוזלים.​

מפרידים מגנטיים לתעשיית האבן והמחצבות

תהליך העברת סלעים כבדים ולא-מעובדים ממחצבים כרוך בסיכון, וכן באיסוף גופים מתכתיים לא-רצויים. הפרדה מגנטית היא פעולה פשוטה אך אפקטיבית לצד גלאים אחרים מסורתיים יותר. התהליך מונע הצטברות בלתי-רצויה של ברזל בקווי העיבוד, שגורם לעיכובים ולנזק למכונות. מגמא מספקת יחידות מפרידים מגנטיים למפעלי ים המלח וללקוחות אחרים בעלי שם בתחום.